Breaking News
 |  | 

Biznes

Czym kierować się przy wyborze lokalu na imprezę integracyjną w Warszawie?

img-responsive

Firmowe imprezy integracyjne pozwalają na poprawienie komunikacji między pracownikami, co ma szczególne znaczenie podczas wykonywania zadań grupowych. Lepsza znajomość współpracowników wpływa pozytywnie na wydajność pracy i może pomóc podczas nawiązywania współpracy z kontrahentami. Aby impreza integracyjna spełniła swoją funkcję, powinna być zorganizowana w atrakcyjnym miejscu i zapewniać ciekawie spędzony czas. Jak powinny wyglądać imprezy integracyjne w Warszawie?

Lokalizacja i otoczenie lokalu

Sukces imprezy firmowej zależy w dużej mierze od wyboru dogodnej lokalizacji. Ważny jest wygodny dojazd i otoczenie lokalu, w którym odbywać będzie się impreza integracyjna. Nie mniej istotna jest atmosfera panująca w wybranym obiekcie. Uczestnicy imprezy powinni czuć się swobodnie we wnętrzu budynku, ponadto będą zwracać uwagę na elegancki wystrój i fachową obsługę. Dlatego przed wyborem lokalu należy sprawdzić, czy proponowane miejsce ma charakter odpowiadający rodzajowi imprezy i czy wszyscy zaproszeni goście będą mogli się w nim dobrze bawić.

Komfort i oferta gastronomiczna

Należy pamiętać, że sprawnie zorganizowane imprezy integracyjne w Warszawie będą wpływać pozytywnie na wizerunek firmy. Dlatego warto zadbać o wszystkie szczegóły, w tym dekoracje umieszczane w lokalu i dostępną ofertę gastronomiczną. Jeżeli impreza integracyjna ma nieformalny charakter, pracowników można zaprosić do pubu lub zwykłej restauracji. Jeżeli jednak osoby zatrudnione mają poczuć się wyjątkowo, należy odnaleźć salę bankietową, która zapewni odpowiednią ilość miejsc i komfortowe warunki do wypoczynku.

Imprezy integracyjne w Warszawie

Doskonałą atmosferę znajdziemy w salach konferencyjnych dostępnych w DoubleTree by Hilton. Jest to miejsce udostępniające przestrzeń 5000 m², w tym restaurację w dużym tarasem i ogrodem, salę balową o powierzchni 2000 m², przestrzeń klubową mieszczącą 400 gości oraz ponad 700 miejsc noclegowych. Pozwala to zorganizować imprezę integracyjną w każdym formacie, niezależnie od potrzeb i upodobań właścicieli firmy. W DoubleTree może odbyć się kameralna impreza dla najlepszych pracowników, jak i duża impreza firmowa, w której uczestniczyć będą osoby zatrudnione we wszystkich oddziałach lokalnych przedsiębiorstwa.

Dogodny dojazd i wiele atrakcji

DoubleTree by Hilton to przestrzeń hotelowa, do której dojechać można w tylko 15 minut od centrum Warszawy lub 25 minut z Lotniska Chopina. Goście mają zapewnione sale wyposażone w klimatyzację, sprzęt multimedialny, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Na terenie całego budynku dostępny jest bezpłatny dostęp do sieci WiFi. Dodatkowo goście korzystać mogą z luksusowej strefy SPA, Wellness & Fitness, która jest skutecznym sposobem na poprawę wyglądu i samopoczucia. Dzięki temu imprezy integracyjne w Warszawie mogą mieć niepowtarzalny charakter.

Wyjątkowe dania w restauracji

Uczestnicy imprezy integracyjnej mogą także spróbować nowych smaków w Restauracji Garden, która serwuje dania przyrządzone z najwyższej jakości składników, przy wykorzystaniu zarówno tradycyjnych receptur, jak i najnowszych trendów kulinarnych. Rozbudowane menu restauracji zadowoli najbardziej wybrednych gości, bez względu na indywidualne upodobania smakowe. Wspólne spożywanie posiłków jest też kolejnym elementem zbliżających pracowników podczas wyjazdu firmowego.

Korzyści dla całego przedsiębiorstwa

Organizacja imprezy integracyjnej pozwala na odpoczynek od codziennych obowiązków zawodowych. Dzięki temu pracownicy mogą spojrzeć na typowe problemy z innej perspektywy i znaleźć rozwiązania przy współpracy z nowo poznanymi osobami zatrudnionymi w przedsiębiorstwie. Imprezy integracyjne w Warszawie mogą więc wpłynąć nie tylko na wizerunek firmy, lecz także na plan i wydajność pracy. Przyniesie to korzyści kadrze zarządzającej, a pracownicy będą chętnie wracać do swojego stałego miejsca pracy i wspominać miłe chwile spędzone w przyjaznej atmosferze.

czym-kierowac-sie-przy-wyborze-lokalu-na-impreze-integracyjna-w-warszawie

ABOUT THE AUTHOR